» Ana sayfa   » Üyelik Avantajları
Üyelik Avantajları

Değerli Servisler ve Tamirciler,


Türkiye`nin Servis ve Tamircileri kapsayan ilk ve tek rehber sitesi servisNerede?com , servis ve tamircilerin tüm iletişim bilgilerini saniyeler içinde hazırlayıp sunan özel bir arama motoruna sahiptir. Kullanımı kolay, hızlı ve sadece aranılan şehirde, kategori veya markada hizmet veren firmaların listesini sunması sayesinde ziyaretçileri yormamakta ve aradıkları servis ve tamirciye kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktadır.

Büyük Fırsat !

Sadece servis ve tamircilerin bulunduğu rehberimize siz de üye olarak,  sizi arayanların kolayca bulabilmelerini sağlayabilirsiniz.Özel hazırlanmış rehber sayfalarınızda müşterilerinize tüm iletişim bilgilerinizi sunabilir ve ayrıca yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Ayrıca GOLD üye olarak Hizmet verdiğiniz tüm alanlar ve markalar için rehberimizde ayrı ayrı sayfalar oluşturabilir, Sayfalara firma resimleri ve video ekleyebilir, 2. el ilanlarınız için kendi sayfanızda Galeri açabilir, Mağazanızda ürünlerinizi sergileyebilir ve kampanyalarınızı yayınlayabilirsiniz.
Üye olurken belirleyeceğiniz bir e-posta ve şifre ile sitemize giriş yaparak, rehber sayfalarınızı oluşturabilir, ilanlarınızı ve kampanyalarınızı ekleyebilirsiniz.Sayfalarınızla ilgili tüm düzenlemeleri ve güncellemeleri kendiniz yapabilirsiniz.


ServisNerede?com'da yer alan tüm resimler, dökümanlar, içerikler olmak üzere site materyalleri ile logolar ve alan adları telif hakları yasaları gereği hukuken korunmaktadır.İzinsiz kullanılması yasaktır.
Copyright © 2007-2018 ServisNerede?com. Tüm Hakları Saklıdır.