» Ana sayfa   » Hakkımızda
Hakkımızda

servisNerede.com`un misyonu, Türkiye`deki tüm servis ve tamircileri organize ederek bir araya getirmek ve erişilebilir olmalarını sağlamaktır.

Misyonumuzu yerine getirirken, servis ve tamircilere kolayca ve hızla ulaşmak için tüm iletişim bilgilerinden faydalanmayı ve alternatifler sunmayı planladık.Her hangi bir servis veya tamirciye ihtiyaç duyulduğunda, internette sayfalarca dolaşıp zaman harcamaktansa, aranılan servis veya tamircilerin iletişim bilgilerine kolay ve hızlı ulaşılabilecek bir tasarım hazırladık.

servisNerede.com,  Türkiye`de 34 farklı sektörde hizmet veren Yetkili servis, özel servis ve tamircilerin iletişim bilgilerini kapsayan bir rehber sitesidir. servisNerede.com`u kullanarak, sitemize üye tüm yetkili servis, özel servis ve tamircilerin firma bilgilerine yani telefon, fax, açık adres, e-posta, web adresi, kroki, 24saat acil telefon numaraları gibi iletişim bilgilerine ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca gece gündüz her an ihtiyaç olabilecek, elektrik, su, doğalgaz tesisatçıları, çilingir ve camcılar, oto lastik tamircileri ve oto camcılar gibi değişik alanlarda da  aynı şekilde iletişim bilgilerine kolayca ulaşabileceksiniz.
Türkiye`nin neresinde olursanız olun, servis ve tamirci aradığınızda artık saatlerce dolaşarak veya başkalarına sorarak zaman kaybetmeyeceksiniz.Oturduğunuz yerden internete bağlanmanız ve sitemizden yararlanarak aradığınız yetkili servis, özel servis veya tamirciyi şehir, ilçe, kategori ve marka bazında bulmanız çok kolay.

servisNerede.com da arama sonuçlarını, üyelik türü ve ziyaret sayısını esas alarak ve sadece arama seçeneklerine göre firmaları sıralayarak listeliyoruz.

servisNerede.com, tüm öneri ve eleştirilere açık, ileri görüşlü, yenilikleri seven, servis hizmetlerinde yıllarca çalışmış, müşteri odaklı düşünen profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.
Neden ismimiz servisNerede.com? Servis kelimesi teknik anlamda "…ürünlerin bakım ve onarımlarının yapıldığı yer." Olarak tanımlanmaktadır.(bkz. www.tdk.gov.tr) "Tamirci" de aynı şekilde onarım yapılan yer olduğundan ve halk arasında genel bilinirlik açısından ürünlerin satış sonrası hizmetlerinin yani tamir ve bakım hizmetlerinin alınabileceği yerlerin servis olarak bilinmesinden dolayı, kolay akılda kalması ve ihtiyaç anında çabucak hatırlanması nedeniyle servisNerede.com seçilmiştir. Gelecekte, tamirhanelerin de artık markalaşmalarını teşvik etme misyonumuzdan dolayı da özellikle servis kelimesinin kullanılması tercih edilmiştir.ServisNerede?com'da yer alan tüm resimler, dökümanlar, içerikler olmak üzere site materyalleri ile logolar ve alan adları telif hakları yasaları gereği hukuken korunmaktadır.İzinsiz kullanılması yasaktır.
Copyright © 2007-2018 ServisNerede?com. Tüm Hakları Saklıdır.